| anonim_4396 a întrebat:

Cati ani are mumoasa de pe TPU? Nu are nimeni id ei? Dau fundita cryingcrying Aaaaa si apropo ce parere aveti despre ea?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cred ca 16 ani. Daca ma insel imi cer scuze in avans. Cere-i id. Ce pierzi?hee hee

| Vizitiul a răspuns:

Trimite-i mesaj privat, poate te alegi cu un id si un sarut virtuallaughing!

| anad a răspuns:

E o persoana ok si, daca vrea ea, poate iti raspunde personal la primele doua intrebari.

| Hombre a răspuns:

Mumoasa este chiar frumoasa. Se pare ca s-a incins nabadaile in tine.Descurcate daca esti major.Nu suflati o vorba.

| Hombre a răspuns:

Tu crezi ca ne dam fata anonimilor? Iesi din anonimat sa te vedm.Si negociem.

| Alisa a răspuns:

Cred ca are 16 ani dar da-i un mesaj privat si in felul asta vei afla tot ce te intereseaza, bineinteles daca si ea este de acord.

| Annitu a răspuns:

Mie `mi place de ealove struck
adv. e că şi eu vreau id eitongueda` nu mi-e ruşine să i`l cerphbbbbt
că`s fatădevil

| Annitu a răspuns:

Mie `mi place de ealove struck
adv. e că şi eu vreau id eitongueda` nu mi-e ruşine să i`l cerphbbbbt
că`s fatădevil

| nodeerskulls a răspuns:

Grav daca ai ajuns sa agati pe TPU si nici nu ai tupeu sa vorbesti cu ea personal. Foarte grav.
Sugerez mai mult sange in c***e/tupeu sau un anunt la matrimoniale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-ai indragostit?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare de ce am impresia ca mumoasa a inceput sa posteze anonimat?

| ciprianbuc a răspuns:

Ai dat-o in matrimoniale?laughing

| xdodoblog a răspuns:

Nu stiu cati ani are, nu am id-ul ei si nu-l vei primi de la noi deoarece este o informatie personala si poate nu vreasa-si faca public id-ul. din raspunsurile ei pare o tipa desteaptawinking