| Savin_Ana-Maria_1988 a întrebat:

Cati ani aveti? FUnda care are ca mine...

24 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Eu am 24 pustoaico, voi sunteti mici

| DyNo a răspuns:

Eu am 14 ani. Funda?

| Savin_Ana-Maria_1988 explică (pentru DyNo):

Scuze da eu am ....nu ca tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uh esti nascuta in 88', ai 24 anii?! Seros?! Io am 13 anisoriiismug

| DyNo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are 24, cred. Pentru ca a mai pus o intrebare pe acest forum in care cerea pareri despre examenele nationale pentru clasa a 8-a si specifica ca numai are mult pana le va da si ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DyNo):

Aham...se pare ca ai dat un indiciulaughing

| DyNo a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricum, cred ca funda este luata deja.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DyNo):

Poate...

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru DyNo):

Are 13. face 14 pe 23 oct. uita`te la profil laughing).

| DyNo a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Dar anul este 1988.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru DyNo):

A gresit ea, cu siguranta. AM vazut ca are si o intrebare dsp teste nationale ca va urma si ea sa le dea si etclaughing

| Savin_Ana-Maria_1988 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Am scris intentionat gresit 23 octombrie. eu sunt pe 1 septembrie

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Savin_Ana-Maria_1988):

Nu este vina mea. nu`mi pasa cati ani ai. o intrebare stupida pusa de tine... mai bine pune mana si invata si fi mai atenta. Am incheat acest subiect.

| Savin_Ana-Maria_1988 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

NUMI SPUNE TU MIE CA AM INCHEIAT subiectul! Gogosarule! indraznesti sa vorbesti asa de mine?

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Savin_Ana-Maria_1988):

Vezi cum vorbesti. Nu ma cunosti, nu te cunosc. Nu suntem de aceeasi varsta. Daca ma`s cobora la mintea ta oh go on. Subiect inchis. Comenteaza cat vrei, ca oricum comentezi in prostie.

| Savin_Ana-Maria_1988 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

"comentezi in prostie " bla bla bla happy da domnul stie tot cati ani are?

Răspuns utilizator avertizat
| Savin_Ana-Maria_1988 explică:

HA HA. implinesc 13 ani pe 1 septembrie ..nu pe octombrie...

| Savin_Ana-Maria_1988 explică:

DEci pe scurt am 12 spre 13 ...grea intrebare, nu happy

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Savin_Ana-Maria_1988):

Nu suntem ghicitori

| Savin_Ana-Maria_1988 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Vroiam doar sa va spneti ani! Nu sa ghiciti anul meu de nastere!

| Dennnnny a răspuns:

Eu am 13.Tu?

| Iullysca a răspuns: