| ºRaLuKaº a întrebat:

Cati din voi atunci cand inchideati frigiderul va uitati sa vedeti cand se stinge lumina? Sinceritate va rogbig grin apropo si eu o faceam big grin

13 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Numai odata? De multe ori, ma mir ca nu s-a ars becul. Ca eu il apropiam, se stingea lumina, si il deschideam imdlaughing, se repeta faza de vreo 5-8 ori big grin.

| Cristianne a răspuns:

Căcatul ăsta e pe facebook/9gag/cartof/wc...
Fiți și voi mai constructivi, ce rața mea...

| Fragile a răspuns:

Hmmm... Cred că mai făceam aşa laughing
Şi îţi dau un sfat : data viitoare dacă doreşti să nu mai primeşti critici de la alţii, încearcă să vii cu ceva original. big grin

| Musique a răspuns:

Asta o făceam la 8 ani.
Tu ai 8 ani?

| AikkoxD a răspuns:

Câţi dintre voi vreţi s-o linşăm pe RaLuKa?

| EdiT a răspuns (pentru AikkoxD):

I'm in!

| TƎD a răspuns (pentru AikkoxD):

Eu!

Răspuns utilizator avertizat
| Ţăpeşu a răspuns:

Mă, nu mai postaţi toate aberaţiile aici...

| rockmeout a răspuns:

O faceam de fiecare datalaughing)si eram concentrat sa inchid usa cu grija, cat mai incet, iar daca intra cineva in bucatarie ma speriam de moartewhistling

| KennyBa a răspuns:

Eu vreau s-o linsez cand zic RaLuKa trag apa

| teonel2 a răspuns:

Eu,uneori.

| pastapac a răspuns:

Mereu