| Dan a întrebat:

Cati dintre voi ati discutat cu agenti speciali?

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Eu am vorbit dar am fost sfătuit să nu discut despre acest lucru.hee hee

| Cσσкiє a răspuns:

Eu, cu Perry Ornitorincul. E mult mai slab în realitate decât la TV!

lolita
| lolita a răspuns:

Agenti genul 007? laughing eu am doi verisori care lucreaza in ceva de genul asta dar de lucru nu vb niciodata.

daniela
| daniela a răspuns:

Ce fel de speciali? prieteni in SRI am avut dar nu am vorbit despre afacerile lor

| siwel a răspuns:

Eu, am unul care mi-e neam. si-a inselat nevasta (cica in misiune) si era sa divorteze, asa ca la gara cu agentzii care-si vand familia pentru bani!

| cristiancristir a răspuns:

Am vorbit ieri cu agentul special Carligea. E trist. Cica nu il crede lumea ca e agent.