| Danmitrea4 a întrebat:

Câțiva prieteni de ai mei cumpărat telefoane de pe yzzy.ro, la preț mai bun decât la flip.
Ei îmi spun ca sunt foarte mulțumiți! Unii au primit cadou folie și husă.
A mai cumpărat cineva de la ei? Care este experiența voastră!
Am văzut ca au prețuri mai bune decât la flip.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

" telefoane de pe yzzy.ro, la preț mai bun decât la flip. Ei îmi spun ca sunt foarte mulțumiți... Care este experiența voastră!"

crede-ți prietenii in ceea ce spun, nu pe noi, niște străini tentați să exagerăm