| Barajag a întrebat:

Cativa useri stiu cam ce intrebari pun eubig grin, dar daca as intreba ceva mai serios, voi primi mai putine raspunsuri?

15 răspunsuri:
| Ruxy a răspuns:

Cu siguranta...Eu spre exemplu am cerut ajutorul de 15 min si nic un raspuns pana acum...

| cutie a răspuns:

hee heeNormal ca asa va fiwinking
Uni nu stiu sa raspunda la intrebare serioasahappy
Dar la intrebarea de ex:ce faci Stiu si eiwinking Ca au invatat uni pe stradahee hee

| Ruxy a răspuns:

25, pardon. Dar daca ii intrebam ceva de sex, stii cum sareau? Mai ales astia mai mici...

| frida0purple a răspuns:

Incearca...

| SweetCandy a răspuns:

p site sunt si oameni de incredere care chiar ajuta... poate ca vei primi rasp mai putine, insa mult mai consistente, care o sa te lamureascahappy

| Barajag explică:

Eu fiind mai cu simtul umorului, nu cred ca voi indrazni sa le smulg inteligenta unorabig grin...asa ca voi ramane aceeasi Ursulikalaughing

| ing. a răspuns:

Da.mereu cand e o intrebare serioasa sunt foarte putine raspunsuri.Ma uitam.la unele intrebari sunt si cate 30, iar la altele niciunul.sad. Ar trebui sa ne straduim sa raspundem la cat mai multehappy... Te pupkiss

| carminaburana43 a răspuns:

Incearca nu cred ca poti pune o intrebare oricit de serioasa ar fi sa nu-ti raspunda cineva.Eu sincer m-am mirat in mod f. placut pe paginile TPU cit de informati sunt multi din tinerii de azi...nu zic ca toti dar exista acolo un virf de 10% care m-i se par mie f. inteligenti...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Oare?laughing Eu cred ca dabig grin Se raspunde mai mult la intrebarile haioase deact la cele serioase din cate observ eu big grin Asa e?happy

| Cryssy a răspuns:

Eu ti-as raspunde si la intrebarile serioase, asa ca poti incerca sa intrebi.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu adresezi intrebari sa primesti raspunsuri multe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai usor sa raspunzi la intrebari chat, unii nu pot trece de acest prag de inteligenta.
Eu de exemplu pun intrebari legate de : Tehnologie unde mai am nevoie de ajutor dar cine sa mi-l dea? abia primesc 3 raspunsuri putin serioase iar in rest mi se atrage atentia ca am scris gresit gramatical.
Mai pun si intrebari la categoria Stiinta/Filozofie, aici sunt multumit de raspunsuri, in medie cam 12 sau 18.

| Barajag explică:

Dl Critic:de aia ti-ai pus numele asta, sa critici lumea? daca vrei sa te pui cu Ursulika, n-ai decatlaughing... da poate vreau mai multe raspunsuri:-P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''cativa useri stiu ce intrebari pui'', insa nu-si fac probleme ca vor intra intr-un impas deoarece nu vei intreba nimic mai serios vreodata. laughing

| stefytm a răspuns:

Nu prea cred! depinde acum tu stii mai bine ca banuiesc ca ai observat la ce fel de intrebari raspund mai multi