| roxi19 a întrebat:

Caut fete care vor sa devina reprezentanti avon sau oriflame va intereseaza?happy

10 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Deci: cat e salariul? daca cumparatorul se razgandeste la produse trebuie sa platesc din buzunarul meu?(asa am auzit) trebuie sa ai minim 18 ani? cum se procedeaza? as fi interesata!(.dar am auzit ca nu se merita) Lamureste-ma si pe mine, te rog.Multumesc.pupici:*

| roxi19 explică (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Pai aduni comenzi de la persoane de incredere sa stii ca si eu la inceput am zis la fel da nu se razgandesc si mai ales daca lucrezi undeva sau ai prietene care lucreaza poti sa le impati cataloage si sa stii ca mai ales la oriflame dal ai comanda sa zic de 500 de lei platescti doar 300 de lei adica iti vor ramane 200 de lei tie in mana crede-ma k eu nu am un loc de munca si asta ma ajuta sa am si eu un ban in buzunar depinde de comenzi eu fac si la avon si la oriflame

| roxi19 explică (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Si sa stii ca nu trebuie sa ai neaparat 18 ani il poti face pe numele mamei matusii cui vrei si nu este un salariu este doar discountu. la avon de exemplu ai primii 4 pasi de urmat si ai la fiecare cate un cadou(rimel crema sau parfum depinde sunt mai multe ) plus discount

| roxi19 explică (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Ce zici te-ar interesa pana la urma sa devii reprezentant sa sa faci comenzi pentru tine?

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns (pentru roxi19):

Nu stiu ce sa zic, nu prea am incredere.Eu nu prea le am cu machiajele/creme.si nici prietene/prieteni care sa cumpere/sa faca comanda. Daca ma razgandesc te anunt.Mersi Mult. pupici

| roxi19 explică:

Tot ce trebuia sa faci e sa arati cataloage prietenelor rudelor si aduni comenzi si din asta te alegi cu discount si cadouri e foarte usor sa stii daca te intereseaza lasa-mi un id de mess sa vorbim daca vrei pup

| Cătălina_Cernăuțean_1999 a răspuns:

Cat fete care vor sa devina reprezentant Avon!
-Inscriere gratuita, cadouri la fiecare comanda!
Pentru mai multe detalii va astept pe pagina mea de Facebook https://www.facebook.com/cernautean/

| Alexandru_Chis_1983 a răspuns:

Da
eu as vrea sa devin reprezentant avon

| roxi19 explică (pentru Alexandru_Chis_1983):

Pai daca esti hotarat o sati trimit un formular pe care sa il completezi si te inscriuhappy

| Cătălina_Cernăuțean_1999 a răspuns (pentru Alexandru_Chis_1983):

Vrei sa devii reprezentant Avon?