| laurentiu_6005 a întrebat:

Caut o persoana dar am doar poze cu aceasta. Va rog ajutati-ma. Multumesc.

1 răspuns:
| joker_2916 a răspuns:

Bun. deci zici ca ai poze cu persoana respectiva banuiesc ca ai pozele de pe net sau de undeva, googaleste numele pozei ar trebui sa te duca ori pe hi5 ori pe facebook sau alte siteuri de socializare...gandeste asa: persoana respectiva poate a pus una din poze pe internet verifica adresa de pe site si vezi prietenii persoanei respective de unde sunt (asta verifica daca minte cu locul unde sta). Incearca sa iti faci prieteni pe ceilalti amici ai pers.respective.si asa vezi mai multe despre el/ea. Gandeste-te cel putin ti-am dat o pista. happy ma bucur sa te ajut