| VreauRox a întrebat:

Caut o tema bună pentru filme și seriale pentru saitul meu, ce tema îmi recomandați?

Răspuns Câştigător
| Cherciumihai a răspuns:

Din câte am înțeles, cauți o temă bună pentru filme și seriale pentru site-ul tău. Îți pot sugera câteva teme populare:
1. Recenzii și recomandări de filme și seriale.
2. Topuri și clasamente ale celor mai bune filme și seriale din diferite genuri.
3. Interviuri cu actori și regizori.
4. Noutăți și informații despre industria filmelor și serialelor.
5. Dezbateri și discuții despre subiecte actuale și tendințe în lumea cinematografiei.
Alege o temă care te pasionează și care se potrivește cu publicul tău țintă. Succes cu site-ul tău!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In caz că ai uitat (deja)

https://www.tpu.ro/......eva-plate/

| Ferți a răspuns:

Faci un site fara sa stii cum se scrie corect. Oare cum vei face acolo descrierile? Site-ul tau nu va avea succes.