| georgianapooopz a întrebat:

Caut Skateri, marimea 36-37, pentru fete.Cine imi poate da o pereche sau de la ce magazin pot lua niste Skateri cu pretul mai redus? (ofer funda)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MeyBro a răspuns:

Daca esti din Bucuresti te poti duce in magazinul Unirea, mai exact in SuperSport, dar... preturile sunt putin ridicate acolo, mai ales ca ai precizat faptul ca vrei ceva mai ieftin. Totusii, mai poti incerca magazinul AmericanSkate, tot din Unirea, Etaj 3.