| NoWay55 a întrebat:

Caut un film de prin 2013 in care este vorba despre fiica unei doctore. Ea incepe sa aiba tangente cu un baiat mai retras care avea o casa in padure. Se spunea ca baiatului i-ar fi murit toata familia insa el avea o sora cu probleme psihice pe care o tinea in pod ascunsa. Stie cineva ceva despre filmul asta?

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Da, se numeste "House at the End of the Street" sau "O casa la capatul strazii".
L-am vazut de 2-3 ori, dar mi-a placut la fel de mult de fiecare data. big grin

| NoWay55 explică (pentru Cσcσ):

Merci mult

| Cσcσ a răspuns (pentru NoWay55):

Cu placere! Si eu iti multumesc!