| PituAdi a întrebat:

Caut un film văzut acum 10/12 ani în urmă
Este vorba de un copil care se accidentează și are nevoie de o operație care costă foarte mulți bani, din păcate părinți nu pot face rost de acei bani
Un grup de prieteni de 5/6(cred) fac tot felul de spargeri de la oameni bogați pentru salvarea acelui copil.
Filmul este și de acțiune dar și de comedie din câte îmi aduc aminte

1 răspuns:
| Eusiovidiu a răspuns:

Oferă mai multe detalii : ce coproducție este? Îți amintești numele vreunui actor?