| BRG a întrebat:

Ce a ți face dacă a-ți știi că mîine vine sfîrșitul tuturor oamenilor răi?

Răspuns Câştigător
| seby005 a răspuns:

Re sCUZE daca as fi printre aia 15% care scapa as tine-o tot in chef(e galagie pe aici a innebunit lumea pe langa ca e si rea)hai pa

14 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Mai Cristi tu stii ceva ce noi nu stim:o:o? oare am eu norocul sa ii curate pe oamenii rai? ce bine ar fi...ca am niste rude de care as vrea sa scap cat mai curand...si sti ce as face? as dansa de bucuriewinkinglaughing dar cum asa ceva nu e posibil ne amagim si noi ce sa facem.

greece12
| greece12 a răspuns:

Cred ca mi-as aranja de urgenta de un loc de veci pe undeva, nu de altceva, dar nu poti stii niciodata!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Cristi_din_București! Zău dacă mi-ar părea rău dacă aș țti că mâine dispar toți răii de pe pământ, chiar dacă aș fi și eu printrea aceștia!
O zi cu zâmbet și fără rele să ai!

| PetreConstanta a răspuns:

M-asi ruga pentru ei sa-i ierte Dumnezeu ca nu si-au dat seama ce au facut

| micurutza2005 a răspuns:

Pai intr-un timp asa scurt nu prea ai multe de facut, dar cred ca m-as anestezia putin cu ceva alcool sa nu simt asa tare si as astepta cuminte rugandu-ma sa mor frumos...happy e ok?

| NAdrian a răspuns:

M-as face bun!laughing

| 4b a răspuns:

laughing ioi, asta inseamna ca maine mor.
pai ce sa fac? astept momentul, da sigur este o alarma falsa, asta nu se intampla niciodatasad

| seby005 a răspuns:

Salutari, Eu cred ca populatia lumi ar fi redusa cu 85%,. ar fi super sa traiesti intr-o lume buna ar fi raiul pe pamant, Eu daca as fi printre aia 25% as tine-o tot in chef.

| seby005 a răspuns:

Re, scuze daca as fi printre aia 15 % as tine-o tot in chefuri (e galagie pe aici e nebuna lumea)

| iubita15 a răspuns:

Eu chefuiesc.Pentru ca lumea e plina de astfel de specimene!
De criminali, violatori, mafioti si lista continua.Cu toate ca e o vorba batraneasca: "E RAU CU RAU, DAR MAI RAU FARA RAU"

| morena a răspuns:

As lua bani imprumut de la totilaughing

| flaby a răspuns:

As sarbatori cu sigurantawinking

| Mihaela_5801 a răspuns:

As sta foarte linistita...numi vine sfirshitul mie, iar pentru cei rau nu miar parea rau de loc...e timpul cineva sa-i mature de pe suprafata TERREI! :d

| stefania_3350 a răspuns:

As incerca sa fiu buna