| GokuSan a întrebat:

Ce a-ti vrea sa faceti cel mai mult in timpul liber?
Cel mai bun raspuns primeste funda!

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sa citesc.Ma relaxeaza, ma ajuta si simt ca evadez din monotonie.Mai ascult muzica de relaxare si imi place sa privesc si cerul, cu stelele, planetele, luna, soarele atat cat se vad.Dar tie?
O zi placuta

| DenisIonut01 a răspuns:

Daca banii n-ar conta as dori sa calatoresc in lung si lat timp de 1-2 ani prin toata lumea si sa ma stabilesc unde imi place.

| RAY a răspuns:

Sa consiliez oamenii, sa invat mai multe din it, sa invat o limba straina en norvergiana, sa ma inscriu la un curs, sa invat ceva nou din stiinta etc

| zurick a răspuns:

Să învăț să folosesc un telescop.

| RainmakerX a răspuns:

Stiu si eu?

In timpul liber care mi-a mai ramas as vrea sa ma perfectionez in photoshop (am acest hobby de mult timp asa ca imi doresc sa pot trece la un alt nivel)

Daca nu atunci imi doresc sa pot sa termin povestile-cartile la care lucrez.
Da, scriu un fel de povesti mai mari. *scriu pe tableta, nu de mana*

Bafta!

| Deaad a răspuns:

Să învăț limbi străine, să citesc, să mă uit la filme, să ascult muzică, să învăț științe etc.

| Kenya a răspuns:

Sa ma dedic mai mult pasiunilor mele.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Cred ca as vrea sa dorm, acum depinde de dispozitia mea. As juca tenis. happy

| CR_Dan_1995 a răspuns:

Sa stau pana tarziu. Cu prietenii