| anonim_4396 a întrebat:

Ce "abilitati"aveti? Eu ma pot face placut de toti

32 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Eu pot face foarte usor oamenii sa ma urasca laughing
Asta e abilitatea mea cea mai buna laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns:

Ma duce bibilica prea mult

| T0T a răspuns:

Nu se vede.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Cate bibilici ai? Ca as vrea si eu sa cumpar cateva laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu sunt dispus sa impart din 'bogatia' care mi-a fost incredintata inca din momentul in care reprezentam o celula.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Cine iti este placut, dar neplacut tie?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu mi-ai inteles ironia. Eu ma refeream la "bibilica - pasarea", nu "bibilica - creierul" laughing ca am si eu creier, nu mai am nevoie de inca unul, ca nu am ce face cu 3 laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Voiai mura-n gura toata secventa? M-am prins si eu unde bateai aleea, gasesti prin piata asa ceva ( cred),, par eu crescator de pasari?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Hmmm, nu stiu, pari?
Glumeam, nu caut pasari, nu am ce face cu ele, par eu fermier?
Singurul animal pe care il am este un catel, imi ajunge atat, nu am nevoie de mai mult, eventul o pisica, ca ador pisicile, dar din nefericire mi-a murit fosta pisica sad acum vreau alta!

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Stiu cum este cand ajungi sa pui suflet pentru un animal si sa suferi pentru el dupa ce te atasezi,, am simtit pe pielea mea.
Vorbesti de fermier si de pasari si deja ma trece un sentiment de 'vara la tara'/

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Cand a murit Miti (asa il chema, era pisoi, nu pisica), am plans 3 zile incontinuu, si eu si sora mea, era un ocean de lacrimi aici la noi.
Ah, ador vacanta de vara, inca un motiv ca sa nu ies din casa, ca e prea cald si sa nu cumva sa fac insolatie, iar iarna e prea frig, toamna e un anotimp prea ploios, iar primavara, nu stiu, gasesc eu ceva pana la urma laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abilitatea mea este exact opusul "abilitatii" tale laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Iubesc vara la nebunie,, cat fotbal puteam sa ma joc vara, de dimineata pana seara imi secam plamanii si muream de foame de dragul mingiei, ore in sir alergam de rupeam pamantul si batem mingea pe maidan,, asa imi traiam eu copilaria. Ce vremuri, draga vara/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O am si pe aia

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Si eu la fel, am scris asta in comentariu, a fost primul btw laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Foarte rar citesc comentariile altora...

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Vara trecuta am fost si eu mai activ, am stat afara si m-am uitat cum se joaca altii fotbal, cred ca este o imbunatarire pentru mine, sa fac si altceva in afara de laptop si internet, nu?
Dar stai linistit, asta nu a insemnat ca nu mi-am scos laptop-ul afara si am stat la umbra cu el laughing
Afara a patit si un accident, eu eram cu laptopul afara, iar pana la priza erau cativa metrii (2 parca), iar incarcatorul a foat conectat acolo, iar sora mea neatenta alergand, nu a vazut ca e conectat si a trecut in viteza pe acolo, si dintr-o data boom, incarcatorul smuls din priza, si laptopul topaia pe ciment cativa metrii. A trecut deja mai mult de jumatate de an de la incident si inca mai functioneaza bine, deci nu cred ca daunele au fost prea mari laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era primul, nu aveai cum sa nu il vezi laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu unul inainte nu suportam sa ma uit la altii cu joaca daca eu nu jucam, am avut probleme medicale in care nu aveam voie sa fac efort,, ma certam cu ai mei din cauza asta,, se rugau de mine sa nu ma duc la fotbal sa alerg si sa se agraveze, iar eu eram incapatanat si nu acceptam sa stau sa ma uit ca un caine. Alegeam sa ma joc pe 'ascuns',, nu puteam sa stau departe de minge, cand altii jucau si eu doar sa stau sa ma uit, nu era corect, ma bagam indata la joc. Da-mi voie sa-ti spun ca se prindeau ai mei ca jucam fotbal, veneam cu hainele murdare si transpirat. Imi amintesc cu drag de episoadele astea ale copilariei, pentru un amarat de meci mi-am sacrificat pana si sanatatea,, asta da dement ))))

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Imi si imaginez, tu esti cu fotbalul, asa cum sunt eu cu anime-urile si manga-urile, deci stiu cum este.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Nu stiu cum ai tu pagina de TPU dar la mine imi arata sus de tot doar intrebarea si chenarul unde pot scrie ce vreau, doar daca dau in jos vad si primul raspuns. Asa ca... nu aveam cum vedea primul post.

| FaraNumePls a răspuns:

Pai... Știu să mă cert

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu cum ai tu, dar la mine cand dau pe intrebare se vede si primul raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu pot sa ii fac pe toti sa ma urasca.

| Mieeez666 a răspuns:

Nu prea cred.

| MaliciousDeath a răspuns:

Pot sa-mi misc urechile si sprancenele.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Si eu pot face sa elimin oamenii din viata meawinking

| gemeni6226 a răspuns:

Am abilitatea de a comunica foarte usor si bine atit cu cunoscuti cit si cu oameni pe care atunci ii vad prima oara.