| idonthavename12 a întrebat:

Ce activitati pot sa fac singura ca sa nu ma plictisesc? Astept propuneri!

Răspuns Câştigător
| xLittleKidd a răspuns:

Te poţi uita la filme/seriale. Poţi ieşi pe afară într-un parc sau undeva, să te plimbi cu rolele sau bicicleta (dacă ai).
Poţi asculta muzică, să incerci să cânţi la un intrument muzical, poţi desena (dacă îţi place desigur) sau poţi încerca să faci origami (sunt mai complicate dar după cateva încercări ies super).
În rest nu prea mai am alte idei dar sper că te-am ajutat happy