| Kennya a întrebat:

Ce adrese de staruri cunoasteti? Dar de mess? kiss

7 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Mai precis banuiesc ca vroiai si tu sa intrebi care e id-ul lui Miley Cyrus, dar ai ocolit numele protagonistei rolling on the floor Hahahahah

| blondix_2927 a răspuns:

Sincer ce vedete crezi ca da id de mess...hai sa fim seriosi. ei incearca sa scapa de fani si noi cautam adrese

| Kennya explică:

Ha ha ha...foarte amuzant nu mai pot de ras...hai jet :*

| Kennya explică:

Ha ha ha... f amuzant nu mai pot de ras...hai jet kiss

| Kennya explică:

Pe astea le am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai de mess nu prea se gasesc asaaaaaaaaa de usor dar eu o stiu pe a lui orlando bloom,, miley cyrus, enrique iglesias, rihanna, beyonce, si preferatul meu billie joe armstrong(green day) daca vrei vreuna din ele, spunehappy