| TheDevilIsHere a întrebat:

Ce ai alege dintre un dusman si un prieten fals?tongue

Răspuns Câştigător
| Lexy ♥ a răspuns:

Un dusman ca stiu de cine sa m aparwinking cu prietenu mai greu pana il descoperihee hee

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prietenul fals.Macar il cunosc cat de cat si stiu ce sa ma astept de la el.In plus, dusmanii lovesc din umbra si trebuie sa stai in garda mai tot timpul.Astfel reduci consumul de energie la jumatate.Numai cu carburantii RomPetrolrolling on the floorNu ma lua in seamaoh go on

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Niciunul. Nu am nevoie nici de prieteni falşi şi nici de duşmani! Baftă!

| Nicoleta a răspuns:

Nici unul

| Rukhsandra a răspuns:

Dusmanul...macar stiu la ce sa ma astept de la el...

| baru a răspuns:

Salut. Sti cum se spune; Ferestema de prieteni ca de dusmani ma feresc singur. Este normal ca ai alege un dusman. De la el te astepti, dar de la un prieten nu. Deci lovitura va fi cu mult mai mare de la prieten. Sa nu uitam ca in ziua de azi, suntem singuri, Apropo de prieteni. Prietenii sunt numai la bine, Cand ai o problema atunci vezi ca esti de fapt singur. Iar si prietenii si dusmanii fac parte din viata noastra. Tot ce trebuie sa facem este sa avem grija si sa cascam bine ochii. Pa

| Narfundo a răspuns:

Dusman. Oricum prietenul fals e tot dusman, unul mai periculos zic euhappy.

| cosima11 a răspuns:

Decat sa am un prieten fals, mai bine am un dusman pe care poate "il castig" de partea meawinking prietenii te coco` cel mai rau angrywinking

| Evaa a răspuns:

Dusman happy

| lays a răspuns:

Dusman(daca trebuie neaparat sa aleg). asa stiu ca ma uraste de moarte si stiu la ce sa ma asteptbig grin

| stresu a răspuns:

Sa stau singurica in casa cu o sticla de vin, ca ea sigur mi-e un prieten de nadejde!

| foxi a răspuns:

Dusmanul, stiu de cine sa ma feresc!

| elamit a răspuns:

Pe nici unu cel mai bine este sa fi singur, atunci nu te mai pazesti de nimeni.

| Breakingthehabittonight a răspuns:

Dusmaaan...

| KeepCalm a răspuns:

Dusmanul. Persoanele opuse se atraghappy

| Fetita a răspuns:

Dusmanul, macar ala nu mi-ar sti secretele. In plus as fi sigura ca imi e dusman si nu m-as increde in el, pe cand intr-un prieten te increzi fara sa stii daca e fals sau nu. Iti poate face mai mult rau un prieten fals decat un dusman.

Răspuns utilizator avertizat
| ladypink1 a răspuns:

Duman cu toate ca este acelasi lucri rau

| Sele a răspuns:

Dusmanul :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as alege. N-am nevoie de nici unu dintre ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unul