| Adina_4603 a întrebat:

Ce ai face daca ai afla ca mai ai 3 luni de trait?:-slaughing

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

As jefui o banca si as pleca intr-o vacanta de 3 luni in Dubai rolling on the floor) ( mai ceva k in filme )

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic special...si daca faci vreo prostie si nu mori dupa 3 luni, atunci sunt curios ce vei facerolling on the floor

mlm
| mlm a răspuns:

M-as resemna si as incerca sa-mi traiesc viata mai departe la maxim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as da seama ca mai am foarte putin timp.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

As ramane surprinsa si apoi as incerca sa petrec cat mai mult cu cei dragi ( familie, prieteni, rude)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine sa nu stim cred ca numai medicii fac asta sa spuna cit mai ai de trait nu e bine sa nu stii? viata e frumoasa si e bine sa o traim asa cum este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as impaca cu lumea si cu Dumnezeu. m-as pregati sufleteste si as trai in curatenie spirituala si fizica pana la sfarsitul zilelor mele.as ajuta multa multa lume cu tot ce pot, si as petrece timpul cu cei dragi.

| dulshe a răspuns:

In primul rand, as pastra secretul doar pentru mine. Mias lua totae persoanele drage, si as merge undeva departe de toti, eventual sa ne distram la maxim, sincer nu as vrea sa afle, pentru ca vor fi mai mereu atenti cu mine, si se vor uita cu mila la mine, vazand ca mor si nu pot face nimic.

| lia a răspuns:

As incerca sa indrept toate rautatile pe care le-am facut si, as incerca sa fac cat mai mult bine celor din jurul meu. Consider ca, daca intri in contact cu o persoana, nu este din pura intamplare, poti face ceva pentru ea. Voi incerca sa las numai amintiri placute celor de care ma despart.

| JackieSue a răspuns:

As intra in panica.

| ellene a răspuns:

Chiar nu stiu...as opri timpul.se pune?

| Moneyandfame a răspuns:

As...gandi altfel toata strategia de viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as manca pe tine la micul dejunlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as ruga lui Dumnezeu(pentru ca El poate face minuni), mi-as cere iertare de la El pentru toate pacatele savarsite, de la toata lumea pe care (cred eu ca) am suparat-o, as incerca sa ma impac si cu dusmanii mei, apoi mi-as chema rudele, prietenii, si pe toti cei dragi langa mine.
Nu in ultimul rand, m-as stradui sa fiu optimista. Minuni exista, incepand cu cea prin care Iisus Hristos (care se facuse om) a murit, iar dupa trei zile a inviat.De ce nu s-ar intampla si cu noi la fel? Si nu e numai asta.Eu am auzit si am vazut multe minuni.Important e sa credem in ele, si sa ne rugam Domnului cu toata increderea, si sa speram pana in ultima clipa.Asta e datoria omului:sa spere. Daca spera, inseamna ca crede cu adevarat in Dumnezeu, iar daca nu spera, inseamna ca nu crede cu adevarat in Dumnezeu, ceea ce este un pacat.In plus, trebuie sa ne rugam ori de cate ori putem, nu doar atunci cand ne loveste un necaz.In rugaciunile noastre, trebuie sa-i multumim cat mai des pentru tot ce a facut, si face pentru noi.

Răspuns utilizator avertizat