| Andrei0312 a întrebat:

Ce ai face daca ai castiga la Loto? Cum/pe ce ai cheltui banii? Votez cel mai bine gandit raspuns dat.

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

As dona o parte din acestia, probabil un sfert, in functie de suma castigata, apoi as pune deoparte o alta suma, din care sa cheltuiesc pe parcursul vietii. Cu restul mi-as cumpara cateva lucruri pe care mi le doresc si/sau i-as folosi pentru a vizita cateva locuri unde mi-ar placea sa ajung fie si pentru cateva zile.

| Dariusuu a răspuns:

Nu știu ce aș face sincer dar dacă câștig promit să revin cu un răspuns să-ți spun pe ce anume stric bănuții.

| Sociopat a răspuns:

Mi-as lua un motor Indian Chief Vintage, si as colinda lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As cumpara 4 vile in diferite tari, as investii banii, as cumpara o firma de jocuri si as incerca din nou la loto pentru mai multi bani! happy
Bafta!winking big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Pai jumate din ei i-as da la un camin de copii si jumatate folosesc eu pentru haine, pantofi si alte chesti care imi trebuie!

| missunderstoodx a răspuns:

As investii