| Yannku a întrebat:

Ce ai face de ai avea un card cu bani fara numar?

6 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna Yannku happy!
In primul rand,i-as folosi pentru ceva secret,apoi mi-as renova casa,mi-as cumpara masina,haine,mancare cat cuprinde si apoi i-as investi intr-o afacere ca sa am tot timpul bani, fara numar, fara numar smug.
Tu? smug

| Yannku explică (pentru Ramonaaaa):

Cand ziceam un card cu bani fara numar atunci inseamna k un nr infinit, deci nu stiu la ce sa mai faci afacere cand ai acel card! eu sincer as calatori prin toata lumea, un oras nu as rata happy si in final as scrie o singura carte din toata viata mea ce-a in care am calatorit ( toate intamplarile) iar pe ultima pagina as lipi cardul, primul care imi citeste acea carte sa aiba parte de card happy

| Ramonaaaa a răspuns (pentru Yannku):

rolling on the floor)))))))))))))Vai dar cata imaginatie ai laughing.Sa stii ca ai dreptate...si pe mine m-ar tenta o calatorie in jurul lumii... apoi exact cum ai zis si tu i-as da cardul unei persoane care merita cu adevarat.
happy

| IonuţR1995 a răspuns:

Ce n'as face?

| furios4you a răspuns:

M-as trezi

Răspuns utilizator avertizat