| LifeIsNotPerfect a întrebat:

Ce ai lua cu tine pe o insula pustie? funda la cel mai inteligent raspuns

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Daca ar fi sa aleg orice si sa pot sa iau orice ar fi asa:
-idolul(idolii) mei
-cateva absorbantewinking
-costumul de plaja
-nelipsita muzica
-buna dispozititebig grin
si multe alte banalitati care nu au rost sa ti le zicwinking. Funda?happy

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu mi-as lua nimic.As manca serpi prajiti la cina, as dormi in copac si langa mine un superb exemplar de ghepard african, as alerga caprioarele si as sta la panda sa prind un papagal coloratbig grin

| Cσσкiє a răspuns:

Aparatul foto pe care mi l-am cumpărat azi, mâncare(în special fructe, celelalte gen carne şi lactate se alterează repede), apă, şampon şi periuţă de dinţi. Aaa, şi pastă.
Inteligentă, nu?hee hee

| marrr a răspuns:

Increderea, optimismul, speranta, sanatateahappy

| DeXxa a răspuns:

Hartie Igenica straight face.

| anonima_4990 a răspuns:

Telefonu chiar daca nu am semnal
laptopu
hainele

| rebela a răspuns:

In primul rand mancare, apa
Un cort de dormit
Haine, telefonul si niste bani pentru orice eventualitate

| clauu a răspuns:

L-as lua pe Bear Grylls

| cosminbacau a răspuns:

Un elicopter cu plinul facut.

| ChristinaO a răspuns:

Un jurnal, un prieten, o tabla de sah, o pusca, si un vaporas, sa ma pot intoarce cand ma plictisesc...big grin

| Any_2443 a răspuns:

Mi-as lua trusa se machiaj
Haine
O frumusete de baiat
Laptopu
telefonul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cremene, apa multa ca e necesara pana gasesc eu, inca o persoana ca as innebuni singur, si probabil un dvd cu bear grylls.^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, pe tine (BlueLoveRoses) asa sa nu ma plictisesc de unu singur...

| KOMonica a răspuns:

Un amnar

| eu_6094 a răspuns:

Sanatatea si un prieten( cel mai bun)...
fundita?