| mallynutza a întrebat:

Ce alegeti dintre:JesseJ si Alexandra Stan/mov si galben/mate si romana/vacanta si scoala/zambila sau crin/piersica sau caisa/rosie sau castravete/manichiura sau pedichiura...ci care rasp la fel care au mai multe raspunsuri ca ale mele primeste fundita.:*:*:*.happyhappy

Răspuns Câştigător
| Andutsaa a răspuns:

Pai stai sa vadbig grin

Alexandra Stan/mov/mate/VACANTAAA; x/zambila/piersica/rosie/manichiurabatting eyelashes

Pusi :*

5 răspunsuri:
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Alexandra/mov/romana:X/scoala:X/zambila/piersica/rosie/manichiura. big grin

| TheWorstNightmare a răspuns:

AlexandraStan/mov/romana/vacanta/crin/piersica/rosie/manichiura

| Andreeeeea_2521 a răspuns:

Alexandra stan,mov,romana,scoala(chiar daca ti se pare ciudatlaughingNu imi place sa invat doar sa facem caterinca; x),crin,piersica, rosie, manichiurahappy

| karrry9999 a răspuns:

Jessiej/mov/romana/vacanta/crin/persica/rosie/manichiuura/

| monyk_3480 a răspuns:

Alexandra stan/mov/romna/vacanta si scoala/crin/piersica/rosie/msnichiura