| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a întrebat:

Ce alegeti? matematica sau romana? sau niciuna?

22 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Niciuna clar big grin

| mada12 a răspuns:

Pana anul asta iuuubeeeam matematicalaughing acum..nu-mi mai place chiar asa...as zice..la egalitatewinking

| mada12 a răspuns:

Dar tu?

| M4RK a răspuns:

Romana happy

| madagascar a răspuns:

Romana

| Cryssy a răspuns:

Niciuna happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romana. unde poti invata sa-ti exprimi sentimentele.

| daniDeeDee a răspuns:

Niciuna big grin

| thehope a răspuns:

Romana mi-a placut intotdeauna, cu matematica am fost un pic certatahee hee fapt pentru care am ales la liceu filologia si la facultate sociologia happy

| Pho3nix a răspuns:

Somnul.laughing

Eu prefer Engleza :X.

| Letytzy@ a răspuns:

Romanalove struck

| xibalba a răspuns:

Lol laughing doar astea 2 materii le cunosti? Aleg informatica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica si normal:X:X:X:X romana este foarte plictisitoare...matematica iti da libertatea sa gandesti...

| rap4life a răspuns:

La fel ca si Pho3nix, prefer engleza, f multa engleza, pentru ca sunt s-ar putea sa plec in state

| dragutza a răspuns:

Mie imi place romana! tie?

| ..somebody.. a răspuns:

Amndoua big grinbig grin fiecare e tare in felul ei... si sa nu ma credeti tocilara ca eu nu ma plang ca voii ca ma omoara x sau y materie. nu am tocit in viata mea. imi place si romana si matematica:*

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna explică:

Pho3nix si eu prefer engleza...romana o urasc din tot sufetul si metematica imi place doar algebra geometria nu...si imi place si ed fizica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica

| Ancutsa a răspuns:

Romana. tu?

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Niciuna. ce intrebari

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Intre matematica si romana as alege romana.Nu ca nu imi place matematica dar sunt mai buna la romana decat la matematica. Dar materia mea preferata este engelza.

| mada_7505 a răspuns:

Romana.