| onename a întrebat:

Ce am? Ce problema am daca imi vine amar pe gat? Am baut si iaurt si tot asa, si ceai si tot asa.Nu am mai mancat prajeli, grasimi multe. Am citit de probleme cu fierea, ca asa se manifesta ea. Plus dureri sub coaste nu mai stiu ce. Am din acestea cand merg repejor sau alerg. Ce am? Pastile nu am luat de niciun fel. Un sfat, parere, va multumesc :*

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da,ai probleme cu fierea. Ca să ajuţi fierea poţi bea ceaiuri amare,fară zahar,de anghinare,sunatoare. Te poţi ajuta şi de medicamente, ca de ex."colebil". Cand ai probleme cu fierea ai si dureri în partea dreaptă sub coaste şi care iradiază pană în dreptul rinichiului drept, în spate. Si te doare capul noaptea şi dimineaţa.

| Daea a răspuns:

Mergi la medic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te deranjezi sa mergi la doctor dar inainte sa zici si ce rugaciuni cunosti sa nimeresti si unul bun, Un internist cam la 50-60 ani recomand