| maya_7683 a întrebat:

Ce anume va deranjeaza cel mai mult la o persoana?
Ce anume apreciati cel mai mult la o persoana?

Răspuns Câştigător
| misiik a răspuns:

Sa fi corect in tot ce spui si in limita bunului simt, sa nu profiti de ce-i slabi si e bine sa respecti valorile umane, respecta si vei fi respectat, ajuta si vei fi ajutat. Daca fiecare om ar gandi la cel de langa el si sa faca ce este bun, atunci castiga, mult mai mult.

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tipul arogantului.Niciodata nu ma voi intelege bine cu astfel de oameni care cred ca le stiu pe toate.
Oamenii sinceri imi plac.Rar de gasit, aproape imposibilwinking

| Vizitiul a răspuns:

Ma deranjeaza minciuna, dar apreciez adevarul! De ce apreciez adevarul? Pentru ca e foarte greu sa-ti recunosti faptele, mai ales daca sunt unele demne de dispret. Puterea de a spune adevarul spune multe despre personalitatea unei persoane.

| anad a răspuns:

Ma deranjeaza ipocrizia, tupeul si nesimtirea si apreciez sinceritatea si bunatatea.

| inna a răspuns:

Ma deranjeaza ipocrizia.
Apreciez sinceritatea.

| LuS[z] a răspuns:

Nu imi place si ma deranjeaza cand o persoana e ipocrita.
La o persoana apreciez cel mai mult bunavointa

| kukubau a răspuns:

Minciuna pe fata si continuarea ei, ca si cum as fi vreun "orb". Lipsa de educatie si bun simt.
Prostia pentru ca unii oameni sunt periculosi de prosti.(parerea meatongue)

| CopilRasfatzat a răspuns:

Ma deranjeaza minciuna!

si apreciez sinceritatea big grin

| adryutzza13 a răspuns:

Ma deranjeaza foarte mult fitele ( mai bine zis nu le suport, cand vad pe cineva cu fite si figuri imi vine sa-i dau cu ceva in caplaughing ).

Si apreciez sinceritatea ( pentru ca eu nu prea sunt sincerabig grin, si oricum nu suport sa ma minta cineva )

| jeorje a răspuns:

Ma deranjeaza fitele si minciuna si prostia.
Apreciez sinceritatea si inteligenta.

| teonamaria a răspuns:

Ma deranjeaza ipocrizia, minciuna
si apreciez:sinceritatea.

Răspuns utilizator avertizat
| bIjuUu a răspuns:

Urasc persoanele care se dau mari prin minciuni :-

| johndoe a răspuns:

O persoana cu capul pe umeri, si cu o educatie aleasa nu are de ce sa te deranjeze.