| Anablondyi a întrebat:

Ce aparate produc electrostimularea muschilor? in afara de cele de la top shop? si cat mai ieftine:* dua funda la cine imi zice nsite aparate diancestea

1 răspuns:
| ZâmβέŤ a răspuns:

Electrostimulatorul muscular GYM-KIT JC-249 produce impulsuri electrice de frecventa joasa care reproduc mecanismul natural al contractiilor musculare. Electrostimulatorul produce atat electrostimulare musculara cat si electrostimulare nervoasa transcutanata.

Acest electrostimulator muscular te va ajuta sa iti modelezi silueta mult dorita si sa iti tonifici muschii fara a depune efortul fizic zilnic necesar. Usor de folosit, sigur si non-toxic, electrostimulatorul nu strapunge pielea.

Utilizarea electrostimulatorului muscular se poate face cu usurinta acasa. Electrostimulatorul Joycare JC-249 dispune de 6 canale si 24 de electrozi adezivi pentru a trata mai multe zone alte corpului simultan si 18 programe specifice pentru antrenament personal, cu 12 frecvente pe fiecare program.

Electrostimulatorul dispune de 20 de trepte de intensitate si cronometru pana la 99 de minute. Pe langa electrostimulator si cei 24 de electrozi, kit-ul de electrostimulare mai contine si baterii reincarcabile si un adaptor de 12V.
Sper ca am fost de folos!:*