| AvalohAlyn a întrebat:

Ce apreciezi cel mai mult la un baiat? Si ce asteptari ai de la el? Cum iti doresti sa fie?(intrebare pentru fete)

26 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Să mă facă să mă simt în siguranţă şi iubită.
Să fie... hm, să fie el.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu mai am asteptari de la oameni in general.

| AvalohAlyn explică (pentru J0B0MAT):

sad

| J0B0MAT a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu asa, asa happy.
E mai bine, iti spun eu, nu mai esti dezamagit/a.

| AvalohAlyn explică (pentru J0B0MAT):

Asta pana se va gasi si baiatul potrivit pentru tinesmug

| J0B0MAT a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu se va gasi.

| AvalohAlyn explică (pentru J0B0MAT):

De ce crezi asta? Niciodata nu se stie ce iti rezerva viitorul. oamenii nu apar accidental in viata ta, mai ales cei cu legatura sentimentala..Sa inteleg ca ai avut o foarte foarte foarte mare dezamagire in iubire?sad Eu sunt sigur ca va aparea cineva si in viata ta.

| J0B0MAT a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Hai ma, taci acolo laughing) ca stiu eu mai bine.Decat sa imi fac iluzii desarte, mai bine fara.

| AvalohAlyn explică (pentru J0B0MAT):

Dar ce crezi ca toti baietii sunt la fel?laughing Din toti care sunt pe Pamant?laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru AvalohAlyn):

N-am zis asta.Nu cred ca e cineva la fel.Nu! Cred ca nu e niciunul pentru mine. Si mai bine sa cred asta decat sa sper si apoi sa fiu dezamagita. Punct.

| AvalohAlyn explică (pentru J0B0MAT):

Dar ce asteptari ai de la un baiat? Adica chiar asa de mari, multe? Esti pretentioasa tare?laughing)))

| J0B0MAT a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu ma astept sa fie vreun baiat, cum sa mai am si asteptari de la el?! Mai bine solo laughing)) Si mai lasa-ma omule-n pace laughing)

| AvalohAlyn explică (pentru J0B0MAT):

Okey.Te-ai suparat?laughing))Scuze.

| J0B0MAT a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nuuuu, nu ma supar eu dintr-atata happy

| J0B0MAT a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da ia zi, ti-a trecut durerea de dinti si gandurile alea de ieri?

| AvalohAlyn explică (pentru J0B0MAT):

Hmm.da.Mie imi trece repedelaughingDar poate reveni.

| J0B0MAT a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Si iar o sa treaca happy

| AvalohAlyn explică (pentru J0B0MAT):

Sau se poate umple de tot paharul.

| J0B0MAT a răspuns (pentru AvalohAlyn):

SI ce? Il versi

| AvalohAlyn explică (pentru J0B0MAT):

Daca am puterea asta.

| J0B0MAT a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Atunci dai cu el de pamant laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

pe nimeni.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Portofelul, si asteapta genti, pantofi, masini si excursii scumpe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

bunul simț.
n-am așteptări.
cum l-a făcut maică-sa.

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Il vrei chiar si pe Fernando de la Caransebes?laughing)))

| c0ntsimplu a răspuns:

Reina16 hai sa-ti las o replica si sper ca ai sa reflectezi asupra ei " Ai grija ceea ce iti doresti, ai putea sa primesti "
Rau vrei, rau primesti!
Bine vrei, bine primesti!
Ai o gandire pozitiva, ai o viata frumoasa!
Ai o gandire negativa, trage tu concluzia mai departewinking