| Bââzz a întrebat:

Ce are toată lumea cu Justin Bieber? Sau cu Fuego... Nu zic că îmi place cum cânt Fuego dar Justin chiar cântă frumos happy

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mie nu-mi place cum canta Justin si multora dupa cum observi laughing
Eu sincer n-am nimic cu el, nu mi-a facut nimic, iar ceilalti nu-l suporta deoarece are o freza de fata si nu are voce.
Cat despre Fuego, totul a inceput de la glumele facute in emisiunea ''In puii mei''

| TeoPT a răspuns:

Ce are toată lumea cu Justin Bieber? Mi-e rău deja, de câte ori am auzit întrebarea asta. Dă și tu un sărci pe site cu numele lui și o să afli. Nu de alta, dar încurajezi scosul răspunsurilor repetitive de la naftalină și cerșitul de funde.

| mona a răspuns:

Sincer de Fuego nu imi place macar canta bine iar de Justin ce sa zic...e un baiat simpatic

| Gabica a răspuns:

Cu Justin nu am nimic.Nu imi place,chiar deloc, ceea ce canta, pentru ca eu ascult genuri de muzica care nu au nicio treaba cu ceea ce canta el.
Iar la Fuego, nu stiu clar de unde a inceput totul, dar recunosc ca mi se par
amuzante(foarte) glumele despre el.

| Musique a răspuns:

Gusturile nu se discută.
Dacă ție îți place, încearcă să eviți discuțiile cu cei care nu-l plac.
Baftă.

| xXdoareuXx a răspuns:

Eu una nu am nimic cu nici unul. mie imi place cum canta justin mai ales melodia boyfriend sau as long as you love me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am nimic cu nici unul.
De JB isi bate lumea joc din cauza vocii de fata XD, si de Fuego pentru ca are colinda "Impodobeste mama bradul". Cateodata mai poate fi amuzant sa... iti bati joc de ei XD

| Antoniacopiluța a răspuns:

Eu nu am nimic cu ei doi.De Justin chiar imi place. Nici cu Fuego nu am nimic, dar toata lumea isi bate joc de el, dupa colinda "IMPODOBESTE MAMA BRADUL" iar pe Justin toata lumea il face g*y.

| Juleuuss a răspuns:

Poate că Justin Biberon chiar e Gay, și nu știi tu, dar în fine. Fiecare cu alegerile lui.

| allison20 a răspuns:

Mie mi se par ok amandoi. Oamenii pur si simplu sunt gelosi pe faima lor (mai ales pe faima si succesul lui Justin) si cred ca prin vorbe rele si urate ii vor trage jos, dar nu e deloc asa. Justin a inceput de jos, nu avea parintii celebri cum sunt la unii cantareti sau actori. Norocul i-a suras si el a profitat de asta. Foarte putini au sansa asta, de asta e invidoasa aproape lumea. Eu zic ca asta e problema lor.

| Sasha2809 a răspuns:

Hm, greu de spus. Sincer, mie îmi place de J.B. Și cică " gusturile nu se discută ". Mă lăsați cu texte d-astea?! raised eyebrows. Dacă gusturile nu se "discută", de ce îl faceți gay, fetiță sau mai știu eu ce bazaconii mai scoateți? Mai bine l-ați face pe Harry de la 1D GAY. Nu pe J.B. Nu lui J.B. îi place să doarmă cu băieți, ci lui Harry. Și în plus, decât să ascult HARD ROCK sau mai știu eu ce melodii sataniste, mai bine Justin Bieber. Și de ce să nu recunosc (,) că îmi place de el doar pentru că unii spun ce spun? oh go on

| Lethargica a răspuns:

Spiritul de turma isi spune cuvantul. Mie nu-mi place niciunul dar nu fac glume pe seama lor, imi sunt indiferenti.