| Ruxxandra a întrebat:

Ce as mai putea sa mai vorbesc cu prietenul meu? Va rog ajutati-ma pentru ca nu mai stiu ce subiect sa mai deschid pentru a incepe sa comunicam! Va multumesc anticipat:*

3 răspunsuri:
| fly a răspuns:

De ce nu faceti ceva nou impreuna? ceva care sa va deschida dragul de a conversa. faceti ceva sport impreuna sau mergeti la un film sau jucati un nou joc la play station. orice, doar sa faceti ceva impreuna. Discutiile vin de la sine dupa ce ati impartasit o experienta, oricare ar fi ea. Spor la vorba deci!:-)

| darrio2007 a răspuns:

Deja nu mai comunicati? Nu e bine.Incercati ceva nou.

April
| April a răspuns:

Dar de ce sa sporovaiti mereu? Tacerile au farmecul lor si uneori "vorbesc "mi mult decat o avalansa de cuvinte.