| Ionela78 a întrebat:

Ce as putea face pentru un concurs? Deci trebuie sa fac orice din chestii reciclabile:hartii, sticle...etc...ce as putea face? va rog ajutati-ma! Dau funda plus un Vot.

Răspuns Câştigător
| Diana0dya a răspuns:

Hmmm, pai ai putea face astfel : pe o bucatica de carton lipesti o sticla de plastic de 2l taiata pana la jumatate, desigur cu dop. prin dop ai putea turna inauntru in asazisa " FABRICA " ( caci asta va iesi ) bucatele mici de hartie ca si cum in fabrica s-ar face hartie, iar pe dinafara o decorezi astfel incat sa arate ca o fabrica ( de exemplu pe un betisor ai putea lipi o bucata mica de foaie pe care sa scrii " salvati natura " sau " stop poluarii" si astfel ai transmite intr-adevar un mesaj important pentru oameni!

hmm, deci in fine, sper ca te-am ajutat, SUCCES!