| FloricaFlori12 a întrebat:

Ce așteptări aveți de la școala/grădiniță?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa li se face educatie si sa-i invete lucruri bune, sanatoase, importante, educationale care sa-i ajute in viata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Având în vedere că am terminat grădinița acu zeci de ani nu prea mai am așteptări de la ea

| Fatamuntilor a răspuns (pentru suntserios):

Dupa comportamentul unora sigur avem si o grupa de gradinita!-))

| gabicoo a răspuns:

După ce termină grădinița să-și poată da bacalaureatul, după ciclul primar - licența, iar după ce termină gimnaziul să-l pot înscrie la doctorat.

| Hyperion7 a răspuns:

Nici cea mai mica așteptare, lucrurile merg din rău în mai rău

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am terminat școala, sincer nu aveam așteptări și am avut dreptate pentru ca în mare parte nu prea mi-au folosit multe de acolo!