| mino_8755 a întrebat:

Ce ati dori sa aveti la 18 ani(de majorat)? Si de ce?

19 răspunsuri:
| dianka_4861 a răspuns:

Pai eu as vrea sa am 18 ani ca vreau pierce in buric laughingdar nu ma grabesc sa cresc... poate mai vreau pentru ca am sa am mai multa libertate ma intelegi u... dupe 18 ani adica pe la 19 ma duc la fackultate si nu mai stau cu parintii...nu ca acum nu as avea libertate dar... i don't now mai multe motive... dar u?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, dragul meu, eu as dori sa mai am inca o data 18 ani.

| mino_8755 explică:

batting eyelashes :X asa e furni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puterea de a merge mai departe indiferent de cea ce vrea o fufa inconstienta de sentimentele mele.Si as mai vrea puterea de a salta din textile, in semn de protest, orice femeie a carui fizic lasa o urma pe dorintele mele...

| scarllet a răspuns:

Ce am si acum doar ca la o scara mai marelaughing

| Bishop a răspuns:

Eu vreau tort in forma de avion laughing a promis deja tata
o masina(daca se poate BMW)... whistling
nu imi vine acum in minte, oricum lista ramane deschisa laughing

| Cryssy a răspuns:

As vrea sa fiu alaturi de iubitul meu... iar cadou.ma mai gandesc... dar nu prea ma intereseaza cele materiale pe mine... vreau doar sa fiu fericita. happy

| SweetCandy a răspuns:

Sincer multi prieteni aproape, si la 12 noaptea cand este petrecerea sa dau drumul unor bloane rosii cu heliu, iar pe fundal sa fie melodia 99 red ballonslove strucklove strucklove struck

| MissD a răspuns:

O masinalove struck

pupimik
| pupimik a răspuns:

Eu mi-am dorit sa am langa mine persoanele care conteaza...si asa a si fost. De ce? Pentru ca asa ma simt eu fericita... iar de majorat se presupune ca ar trebui sa fie o zi "perfecta" pentru sarbatorit

| I'm just me a răspuns:

Eu vreau sa imi fie aproape prieteni si familia big grin

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Un Golf3, pe mama sanatoasa si o noapte cu chitarile-n padure la foc si somn sub stele sau in cort...

| MADALINAAAA a răspuns:

O masinalove struck

| arysa a răspuns:

Prieteni, iubit si niste bani de cheltuit laughing

| alexutza_6507 a răspuns:

As vrea sa am o masina fiindca mereu mi-am dorit sa conduc

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

As vrea sa fiu fericita si sa ii am pe cei dragi langa mine happy

| manvswild22 a răspuns:

Eu n-am pretentii... vreau sa dau de carnetul de sofer si sa primesc drept cadou o Dacie 1310 in stare de functionare laughing nimic mai mult...

| Pisicanazdravana a răspuns:

Ce intrebare la tine!
alta nai mai gasit?

| Orannginna a răspuns:

Mi'as dori sa am iarasi 17 big grin, sa traiesc acelasi an plin de emotie ca voi fi majora...si tot asa! tongue