| ana0metalhead a întrebat:

Ce ati dori sa faceti in viata? Sau sa ajungeti tongue

10 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Normal as fi spus ca vreau sa ajung cineva, dar uitasem ca DEJA sunt cinevalaughing...la 4 ani vroiam sa ajung actrita, acum 2 ani translator, ieri designer, azi n-am idee... ce-o vrea domnu, insa daca voi avea posibilitatea cand voi fi majora as pleca fara sa ma gandesc din orasul in care locuiesc acumbig grinbafta

| Slavic a răspuns:

In viata mi-as dori sa realizez multe calitati pozitive si negative...
De multe ori mi-am dorit sa devin Un simplu bucatar sa lucrez in Restaorante frumoase sa ma respecte lumea si sa ajung cineva in viata! nu sa ajung un boschetar! Invata cit esti mic pentru ca ajungi mare si atunci intelegi ca trebuia sai asculti pe parinti si sa inveti ei deseori iti spun ivata ca inveti pentru tine nu pentru noiwinking

| miauu a răspuns:

Arhitect
Inginer chimist in constructii
s-au m-ar mai pasiona sa fac faculta de geografie ca am inteles fa faci excursii moca in toata tara:X munti alea alea
iar de la liceu ies :inginer electronist si inca cevatongue

| ÅñdRa a răspuns:

Visul meu este sa fac facultatea de psihologie si sa plec in Anglia pentru a ma putea realiza.Insa pentru acest vis ma lupt si acum si incerc sa reusesc

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Sa zic sincer, eu imi doresc sa ajuns un fotomodel renumit. happy
Mda, chiar daca majoritatea imi iau visu` la misto.

| aniohetova a răspuns:

Visul meu de cand sunt mica era sa devin chirurg de cord si nici acum nu s-a schimbat. Astept sa termin liceul si sa dau examenul de admitere. happy

| spy2o a răspuns:

In primul' rand vreau sa termin liceul ca mai am 2 ani, iar apoi sa plec cat mai departe de romania.Imi place tot ce are 4 roti(masinile)si km tot ce tine de tehnologie(klqlatoare, tel, etc. K job mi-ar place mult sa fiu shofer pe un kmion, mi-ar place sa fac un curs de tuneling si sa lucrez in domeniu, sa fac cursuri ceva pentru reparatii calculatoare, imi place mult si actoria.Si sunt multe...

| cocolina a răspuns:

Avocat

| elenacata a răspuns:

In viata mi-as dori sa realizez mult...in primul rand sa imi descopar calitatile si sa mi le valorific...Precum cariera mi-as dori sa ajung medic.

| Ronaldo7 a răspuns:

Fotbalist:X:X