| addictedg a întrebat:

Ce ati face cu banii (sa presupunem) daca ati castiga pe luna 100.000 de Lire? Acum la varsta voastra(precizati si varsta).
Cel mai bun >raspuns- funda.

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Sunt adolescentă.
Având în vedere zilele în care trăim şi lipsa banilor, probabil, o parte din bani i-aş folosi pentru orice datorie, aş termina ceea ce am început (un proiect important pentru viitorul familiei mele). Iar restul i-aş depune în bancă. Niciodată nu ştii ce se poate întâmpla. O boală cumplită poate apărea oricând, un cutremur, orice. Şi atunci... în multe privinţe, banii te salvează.

1 răspuns:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Mi-as lua multe jocuri pe calculator.Mi-as lua haine si restul ii pastrez pentru mai tarziu.