| William a întrebat:

Ce ati face daca ati afla ca mai aveti o zi de trait?

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Ar trebui să fac ceva special? Probabil aş face ce fac în fiecre zi.
Nu înţeleg logica gen "dacă mai am o zi de trit,fac X lucru". Păi, dacă vrei să faci un anume lucru, ce te-a oprit sa-l faci până acum, şi de ce trebuie să aştepţi ultima zi din viaţa ta să faci chestia aia?
Dacă voiam să fac ceva spectaculos, făceam până acum.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

M-aș bucura.

| TheWorstNightmare a răspuns:

As tipa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu voi afla niciodată aşa ceva.

| noname2021 a răspuns:

Nu voi afla dar daca as afla as face numai lucruri care nu le-am facut pana acum

| ツDiana a răspuns:

Grea intrebare..pai as face tot ce nu as fi avut curajul sa o fac pana in momentul asta. Probabil as avea mai multe ideei in cazul acela.

| buttercoree a răspuns:

Intrebari de genul asta daca nu ma insel am vazut cca 5-6, ce va apucat pe toti cu muritu' asa de'odata?laughing ( si ca sa iti raspund la intrebare, cred ca depinde de starea pe care o cam cand " aflu " acest lucru' laughing, daca ma simt aiurea si sunt suparata, probabil voi fii fericita si voi astepta sa mor, daca ma simt bine cred ca am sa fiu trista sad si am sa incerc sa gadesc pozitiv si as face lucrurile de care imi era frica inainte sa le fac. )