| emy1994 a întrebat:

Ce ati face daca ati fi magicieni pentru o zi?

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

As face din Romania o tara bogata

| ăăăă a răspuns:

As merge pe curcubeu, as fura diamantul spiridusilor, as fi prinsa de politia spiridusilor, as fi dusa la inchisoarea spiridusilor, as evada.Si as fugi pe curcubeau acasaaa.Si s-a termninat ziua

| BabyBugsBunny a răspuns:

As scapa de scoalarolling on the floor mias luat un chevrolet camaro si f multe dorinte pentru toata lumeatongue da si mie funda si imi indeplinesti dorinta de 3 fundelaughing

| Iasmi99 a răspuns:

Pei iasi face pe toti nemuritori si as face sa dispara oameni rai leas da la fiecare om 10 dorinte si as face sa avem multi bani ca sa numai fie criza.