| mara_3293 a întrebat:

Ce ati face daca justin bieber ar fi vecinul vostruhee hee

10 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu mai suport sa vad intrebari cu Justin Bieber!straight face

| niku93 a răspuns:

A-si inchiria la un fan justin beiber...dar cu licitatie...cine da mai multbig grin

| TheDarkEmpire a răspuns:

Cate un Pantera - Cowboys from Hell devil in fiecare seara laughing, dimineata un Megadeth ceva. si desigur, Metallica la amiaza.
In 5 zile si-a mutat cuibul wave

| Afdsa a răspuns:

Dacă tot ai pus întrebarea asta la Muzică, păăăi îmi împânzesc casa(ţin să precizez că stau la bloc...ghinion de oamenii ăştia că mi-au căzut vecini :)) ) cu boxe MARI (ca astea pe care le am eu acum, păcat că am doar două :-< ) şi bag Metallica ( http://www.youtube.com/watch?v=kAlTKSkIpn0 ) şi Disturbed toată ziulica.

| AlEXxx21 a răspuns:

Masi muta in alta tara si inainte de plecare pun o nuclear bomb si casa lui va fi http://www.google.ro/......tp?/imgres

| adriana9000 a răspuns:

L-as ignora complet.Nu prea sunt deloc fan J.B. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau la casa, deci...as juca fotbal la el in curte; in somn i-as da foc la par; i-as da pastile cu estrogen ca sa sune ca o fata; l-as darama si i-as spune "vezi pe unde mergi!" thinking

| aLLu17 a răspuns:

Nu stiu...toata ziua la vecinulaughing

| ZeleaCodreanu a răspuns:

L-as trimite in Coreea de Nord, intr-un lagar de munca!

| Eliaanaa a răspuns:

L-as scuipa intre ochi laughing