| raresv10 a întrebat:

Ce ati face daca maine ar fi sfarsitul lumi?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

As face un dus luuung, de cateva ore, apoi as imbraca cele mai pufoase haine, m-am pune in pat si mi-as face un playlist pe care l-as asculta pana as adormi, de tot.

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nimic special, as depana poate amintiri cu familia, m-as imbratisa pentru ultima oara cu apropiatii si si si...as manca un ...tort delicios.Pentru ultima datalaughing

| Doub a răspuns:

Aş mânca tiramisu'.
Omg, chiar asta fac.

| J0B0MAT a răspuns:

As inota in ocean

| raresv10 explică (pentru J0B0MAT):

Ceva interesant

| J0B0MAT a răspuns (pentru raresv10):

big grin Una din pasiunile mele, inotatul

| gemeni6226 a răspuns:

As chema prietenul meu care acum nu e aici am bea ne-am distra am face sex si apoi am muri imbratisati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nimic special.