| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati face daca sefa voastra ar face aformatiile urmatoare despre activitatea voastra?
A spus despre mine altcuiva ca:"Eu nu sunt asa de grozava pe cat ma cred si ca degeaba sunt zeloasa la serviciu daca nu se vede niciun rezultat.Sa nu mai sper eu ca voi primi ore suplimentare la anul de vreme ce nu merit."

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Cam ai suparat-o, insa nu stiu ce sa zic, poate doar e una din multele cretine care au ifose de aia multi s-au obisnuit sa nu mai munceasca asa de productiv. Oricum si daca nu primesti orele suplimentare le primeste altcineva si acolo se va vedea daca x face mai bine ca tine sau nu ( in functie de rezultat reintri in gratii sau nu fiindca fie esti om de baza, fie nu) eu iti urez bafta si sa nu pui la suflet.

| anonim_4396 explică (pentru EneCristian):

Da si vad ca ma urmaresc si-mi scriu si pe sub intrebari mai nou ca sa ma faca sa inetelg ca eu "am luat-o pe ulei" desi ele sunt obsedate de persoana mea, nu invers.