| BucurCristina a întrebat:

Ce ati face daca v-ati trezi in situatia lu Robinson Crusoe si ati fi pe o insula pustie?
Va rog scrieti cat mai mult si mai interesant.

Dau funda raspunsului cel mai creativ!

Răspuns Câştigător
| 94Lucifer94 a răspuns:

Intru in depresie, logic. Dar în același timp voi face tot ce este necesar sa supraviețuiesc. Iar pentru asta ai nevoie de o sursă de apă și de hrană. Plus că trebuie sa ai un adăpost sa nu te trezești că ești in mijlocul unei furtuni. Aș pune semne peste tot, ar ar putea fi observate de la distanță, pentru a putea fi găsit. Oricum, dacă ziceai ca sunt fete acolo, rămâneam definitiv

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

As cere editurii sa ma mute intr-una din cartile lui Andrei Ciobanu sau Sandra Brown, sa f^% si eu ceva.
Nu imi place singuratatea, cu atat mai putin ideea de mers pe apa si naufragiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş face si eu ca ed stafford laughing m-aș uita dupa apa prima data, o mini cocioba langa sursa de apa si apoi deja aș incepe sa ma axez pe vanat, capcane etc

| AdrianVoicu a răspuns:

Imi dau check-in si fac un selfi cu nuca de cocos

| Victor453 a răspuns:

As incerca sa supravietuiesc, poate nu o sa supravietuiesc, dar macar o sa mor in liniste ca macar am incercat))