| BiiBiis a întrebat:

Ce ati fi vrut sa deveniti cand erati mici?

Ia sa va vadhee hee

Eu as fi vrut sa devin doctor si inca as vrea...

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am vrut sa ma fac doctorita si m-am facut.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Anatomopatolog.

| Vizitiul a răspuns:

Prima data am vrut sa devin avocat, dar sunt foarte multi, a mai trecut ceva timp si m-am gandit ca imi place sa ajut oamenii, sa discut cu ei ...asa am ajuns sa fac facultatea de "asistenta sociala".

mira
| mira a răspuns:

Daca esti inteligent si studios poti deveni.

| Gregory a răspuns:

Salut! Când eram mic îmi doream să devin medic veterinar sau bucătar happy
Succes! Să te ajute Bunul Dumnezeu, cu voia Lui, să ajungi ceea ce îţi doreşti happy

| Emeraude a răspuns:

Musafir!

| Abcfunny a răspuns:

Pai ...profesoara,doctorita si acum .....inginer(na tot mica suntbig grin)

| Aurelia a răspuns:

M-am gandit la mai multe meserii cand eram mai mica...profesoara, inginera, cantareata... dar acum vreau actrita.(si cantareata as vrea, dar nu cred ca am ureche muzicala)

| betty17 a răspuns:

Eu am vrut reporter, da racum numai vreau:pe

succes

| fevrier a răspuns:

Ehehehe, avocat, şi încă vreau.

| blue_butterfly a răspuns:

Arheolog. Aveam o placere nebuna de a cauta tot felul de pietre sau cioburi ascunse in pamant si imi placea la randul meu sa ascund cate un picior de pahar spart sau mai stiu eu ce "comori" happy

| BiiBiis explică:

Brigaela, ce fel doctor esti?

| razispeed a răspuns:

Mecanic auto, din gradinita vroiam asta

| princess a răspuns:

Pai eu am vrut sa ma fac stilista...mai am un an de studiat si imi iau diploma abia asteptbig grinsmugsmugne vedem la Parislaughing))(mentionez ca studiez in strainatate...si cred ca asta e un mare avantaj) succes pentru toti cei care lupta pentru visele lor...pentru a obtine ceea ce vor in viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dorit sa fiu psiholoaga. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pilot, sa zbor printre nori, dar nu am voie din cauza ca port chioambehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex, d-ala care face injectiihee hee