| anonim_4396 a întrebat:

Ce Ati Vrea Sa Faceti Macar odata n viata?

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

As vrea sa reunific Romania Mare!

23 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa plec intr-o vacanta spontana cu persoana iubita.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa vad California!

| VadTot a răspuns (pentru Elianna):

Asta probabil cand Americanii ne vor lasa sa trecem fara viza in America.adica niciodata.Dar Cine stie poate visul tau se va indepliniii mult succes!laughing Sigur California si nu New York?laughing

| Elianna a răspuns (pentru VadTot):

California... sigur! Pentru clima! Nu pentru cutremure!
Am vazut Mediterana si Coasta de Azur.Si aici este un taram binecuvantat de Dumnezeu!

| VadTot a răspuns (pentru Elianna):

Http://www.webcambiglook.com/ca.shtml poftim dorinta ti sa indeplinit:))macar virtual!:))

| Elianna a răspuns (pentru VadTot):

Mmmmm...Imi trebuie timp sa savurez, ca acum sunt adormita! Merci!

| VadTot a răspuns (pentru Elianna):

Lasa ca ai timp pana pe 21decembrielaughingNoapte buna somn usor!

| Progeniturã a răspuns:

Sex in zapada

| Flaviucu a răspuns:

Sa sar cu parasuta.

| VadTot a răspuns (pentru Flaviucu):

E Hai ca asta nu i chiar atit de greu de realizat iti trebuie un pic de curaj si niste banuti!

| TashaUhm a răspuns:

Bungee jumping de pe Burj Khalifa

| EvaneSScence a răspuns:

N-am ajuns la Bucket Listhappy, dar acum mi-ar placea sa fac o croaziera in jurul lumii.

| Never4ever a răspuns:

Sa vad un megalopolislaughing

| Ƨirenia a răspuns:

Surfing.
day dreaming

Răspuns utilizator avertizat
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

E buna intrebearea ..chiar nu stiu ce as vrea sa fac.

| VadTot a răspuns (pentru Bambicuochiiverzi):

Off hai gandeste te bine si spune mi chiar mai facut curios.De exemplu ti ar placea sa stai "face to face" Cu obama?laughingUite eu asta mi as dorilaughing

| Bambicuochiiverzi a răspuns (pentru VadTot):

Eeelaughing) daca e asa as vrea sa ii dau cap in cap pe basescu si ponta. dar totusi ce imi doresc cu adevarat chiar nu stiu as vrea sa fac multe dar nu mi se par asa importante.mi-ai dat de gandit maine iti raspundlaughing))

| VadTot a răspuns (pentru Bambicuochiiverzi):

Offf cati nu ar vrea asta.Si nu doar lor ci intregi clase politice.
dar cine stie cand ni se va indeplinii dorinta asta.A\ pacat ca numai avem curajul sa iesim in strada ca n Decembrie 89"~! Ce Vremuri..ehee

| Bambicuochiiverzi a răspuns (pentru VadTot):

Mda eu nu am fost atunci pe lume m-am nascut unpic mai tarziu dar da ai dreptate romanii sunt foarte lasi si foarte creduli lor cum li se zice asa fac nu sunt instare sa faca ceva pentru ei si poporul roman e un popor de negativisti cred ca daca incearca nu se va schimba nimic.

| motolo9ve a răspuns:

Sporturi extreme!

| bogdansuk a răspuns:

Sa sparg o banca

| VadTot a răspuns (pentru bogdansuk):

Off pai Fa Te parlamentar si o poti devaliza...laughing