| LikeACandyxD a întrebat:

Ce au toti cu Fuego?
Care este faza? raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| sergiu2 a răspuns:

Nu ai vazut la ''in puii mei'' cat de mult il ridiculiza bendeac
asta e faza

3 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Cum erau acum cativa ani glume despre Chuck Norris acum sunt despre fuego. De fapt incepuse mai de mult, daduse si la ApropoTV desrep unii care au un site numai despre glume cu Fuego, probabil este si asta o modalitate prin care s-au raspandit glumele de genu. Insa cand au inceput aveau o logica, gen "Nici pana in ziua de azi Fuego nu este destul de mare sa-si impodobeasca singur brabul" si din astea, dar s-a gandit mai recent unu ca daca zici Fuego la fiecare intrebare de pe Facebook ceilalti vor face pe ei de ras. Patetic oricum...
Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Чернобыль a răspuns:

Uita-te la In Puii Mei si ai sa vezi!