| LolaCoolAngel a întrebat:

Ce avantaje are un grup format din 3 fete? Dar dezavantaje?
Funda big grin

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ce prostie de intrebare mai e si asta?

| Musique a răspuns:

Altă întrebare fără sens.
Ce avantaje ar putea avea un grup așa micuț? De dezavantaje să nu mai vorbim.

| LitlleBunny a răspuns:

Avantaje:Te simti mult mai relaxata in preajma lor dar te si plictisesti. Poti vorbi cu ele orice si nu iti este rusine cand te faci de ras.
Dezavantaje:Nu e atat de funny mereu sau de palpitant dar e destul de posibil ca macar una dintre ele sa fie acolo cand vei avea nevoie de ea.

| fuzzer a răspuns:

Avantaje: Puteti discuta mai deschis, sa va spuneti secretele, va cunoasteti mai bine.

Dezavantaje: Va puteti plictisi, si sa va certati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are prea multe fete si deloc baieti

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Avantaje: Viol masiv.
Dezavantaje: Viol masiv.