| i86e2 a întrebat:

Ce aveți bre cu vampirii? Văd o grămadă de întrebări pentru filme, seriale și cărți cu vampiri. Sunt sătul de vampirii voștri, ce pușca calului, v-ați blocat pe vampiri? Nu pot ăștia să inventeze altceva? În plus, carțile și filmele cu twilight (amurg) sunt de tot rahatul, am văzut primul film la insistența fostei care saliva după edward cela, am încercat să citesc cartea, dar mi s-a părut puerilă.

Răspuns Câştigător
| ionutzul31 a răspuns:

Vai de capu' meu, deci mi-e greata de povestile astea laughing.A fost filmul ala si toate fetele sunt innebunite dupa vampiri asa cum e musca innebunita dupa r@h@t.Bronzatu ala de Robert Parkinson e de vine, asa ca hai sa mergem cu toii sa-i aruncam cu hartie igienica pe casa, ce spuneti? smug laughing

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Ai dreptate.Dar asa cum a fost perioada emo, asa va fi si perioada cu vampiri.
Nu e vina lor, e doar multa publicitate agresiva, care nu face bine unor minti tinere.
Vorbeste frumos te rog.