| JustinBieberFanForever a întrebat:

Ce aveti cu Justin Bieber? Sunteti disperati sau ce? nu imi vine sa cred ca nu va place cum canta, sunteti invidiosi, asta e.Cand pun eu intrebari mai bine nu mai raspundeti si plecati decat sa injurati pe justin.

13 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Buna
Nu am nimic cu Bieber, as prefera sa nu existe pentru ca ceea ce canta nu e muzica, dar nu am nimic personal cu EL. Si nu draga mea, nu sunt invidioasa, nu am pe CINE sa fiuhappy. De cand cu aceste specimene gen Bieber sau alte "staruri" de pe la Disney, adolescentii nu mai stiu ce inseamna muzica de calitate.

| Pho3nix a răspuns:

Draga mea, n-am nimic cu Justin Bieber. Intr-adevar, are voce.
Dar ma DISPERA unii useri de pe TPU care pun intrebari MEGA STUPIDE in legatura cu el. Justin Bieber in sus, Justin Bieber in jos. Da` mai lasati-ma frate cu obsesia voastra, ca sunt satul de chestii de astea.
Si inca ceva, fiecare are dreptul in a-si spune parerea. Daca tie iti place asta NU inseamna ca si celorlalti trebuie sa le placa. Gusturile NU se discuta.
Cat despre Bieber, nu prea imi place atitudinea lui, mi se pare cam fitos.happy

| Bylok a răspuns:

Eu nu am nimic cu el.Insa nu imi place sa vad intrebari in care spuneti ca este cel mai bun dintre cei mai buni, ma enerveaza acest lucru pentru ca mai are mult de invatat pentru a ajunge la nivelul altorawinking

| andrei a răspuns:

Il cunosti?

eu cu el nimic nu am!
dar am cu fanii astia disperati care nici macar nu il cunosc, dar deja si-au pregatit nume pentru copii pe care o sa ii aibe cu el!

asta e absurd!

| marry a răspuns:

@ph3onix.acum intrebarile cu Justin Bieber sunt il locul celor cu Miley Cyrus laughing). desi nici alea nu au disparuthappy

| PreetyGirl a răspuns:

MIe imi place fff mult dar nici chiar obsedata nu sunt are o voce buna si e dragut! Funda?

| 凸florina凸 a răspuns:

Nu. sa stii ca nici eu nu am nimic cu el dar cand vad ca sunteti asa de disperati dupa el :-J doamneeee zici ca e singuru baiat dupa lumea asta. Mai sunt si alti baieti. nu e numai el. si oricum nu o sal cunosti niciodata laughing

| andreylarentiu a răspuns:

Sa va chis in freza cu tot cu gay-u vostru

| alex_5091 a răspuns:

Du-te-n *** cu tot cu justin bieberhappy exista un singur justin, si ala nu e bieber, e timberlake happy. face de ras comunitatea barbatilor cu vocea lui de femeie ce imita orgasm laughing)

| denisapodaru27 a răspuns:

Buna stiu ca sunt astia INVIDIOSIpe vocea lui dar eu cred ca jastin e real

| SeGa77777 a răspuns:

Jastin Timbarlei este un idiot asa dupa parerea mea asa e el happybatting eyelashes

| SeGa77777 a răspuns:

Nici nu sunt invidios pe ala daca as fii mai bine mai spanzura. Uite el este prea mic sa cante el este un escroc si toata loooomea de aici spune asta uh crezi ce vrei ca nu o sa-l anviorezi pe tampitul ala.

| ana_5908 a răspuns:

Nu sunt invidioasa dar andrei are dreptate uni copii nu stiu care este viata real si ei inca traiesc intr-o lume imaginara.