| M4gd4L3n4 a întrebat:

Ce cadou as putea lua unui baiat?
vreau diverse ideibig grin
fuunda

5 răspunsuri:
| MisterioussGirl a răspuns:

Un parfum, o sticla de ceva bautura, o camasa, depinde de baiat!

| DianaIsHere123 a răspuns:

Pai..sa incepem.:
1.haine;
2.carti;
3.un parfum;
4.bratari cu tine(stii ca sunt la moda, nubig grin;
5.lanturi cu cruci(si astea sunt la moda);
6.un ceas de mana cat mai frumoshappy;
7. ceva amuzant, ex:o pereche de sosete pentru bebelusi pe care scrie ceva(amuzant);
8.un animal mic, ex:hamster, papagal, pisica etc;
9.un telefon;
10. dulciuri!
si mai sunt multe alte cadouri pe care poti sa le faci unui baiatbig grin

| Euletitia a răspuns:

Buna! II poti lua ceva de imbracat in stilul care poarta el si in culorile lui preferate(o camasa, un tricou, un pulovar, o geaca, un sacou, o cravata, un fular etc), un parfum fin, evntual preferatul lui, un ceas de maana elegant si deosebit, un lantisor din argint sau din aur cu initiala lui sua o bratara din aur sau argint, o carte din genul care il intereseaza pe le si acre ai auzit ca vrea sa o citeasca, evntual una scrisa de autorul lui preferat, un DVD cu un film frumos sau cu un joc video daca il pasioneaza, o colectie de CD-uri cu muzica prefrata, un telefion mobil, un obiect care sa aiba legatura cu calculatorul si de care stii ac are nevoie, un obiect decorativ pentru Craciun, un bibelou, o iconita pictata manual sau imracat in argint cu Maica Domnului, cu sfantul ala carui nume il poarta el sau cu Nasterea Domnului daca e credincios, o felicitare facuta de itne manual, o poza cu voi doi intr-o rama deosebita sua un album cu pozele voastre, o sticla de sampanie/whiski/coniac adica e major, o cutie de bomboane de ciocolata etc.

| mady04 a răspuns:

Pai eu as lua un ceas, un parfum sau o camasa:d

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

O Biblie (daca nu are).