| aquila_4553 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau unei viitoare colege de liceu pe care tocmai am intalnit-o? Ne-am vazut o singura data si in rest am vorbit mai mult pe mess... m-a invitat la ziua ei, dar nu am nicio idee.va rog ajutati-ma. fara haine sau maimutoaie din plus.Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| Zady a răspuns:

Discuta cu ea...intreab-o ce i-ar place, stiu ca nu e frumos ca o persoana sa stie ce cadou va primi insa decat sa iti dea cu el in cap, pentru ca mai sunt si persoane extrem de sincere care nu se tem sa isi arate sentimentele, mai bine sa primeasca ceva pe caer sa il pretuiasca si sa ii placa enorm... dar tu decizi

1 răspuns:
| ***kiki *** a răspuns:

1 trandafir rosu sau chiar un buchet si un ursulet pufosbatting eyelashes. Mie chiar mi-ar place.Depinde de ea acum.Succes:*