| Justme1997 a întrebat:

Ce cadou de secret santa ați cumpăra pentru șefa voastră?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

O esarfa intr-o culoare care ii place, o agenda legata in "piele" pe 2023, o pereche de manusi de piele,un set de stilou si pix,o carte buna,cadouri care nu sunt prea personale ca sa nu se simta cumva jignita,si flori, neaparat flori, chiar un ghiveci cu poinsettia, floarea Craciunului, ar fi potrivit.
Succes!

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ar trebui sa o cunosc pe "sefa", ca sa stiu ce i s-ar potrivi.
Sefei pe care am avut-o, i-as lua ceva dulce.

| Justme1997 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Doamna e pretențioasă, nici măcar nu mănâncă dulciuri ca îngrașă laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Justme1997):

Vibrator, nu stiu.
Cauta ceva dulce mai special, totusi. Sunt sarbatorile.
Sau o lumanare parfumata, cu decor frumos.
https://www.lumanariboutique.ro/cadouri/

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

O sticlă de vin "Tămâioasă de Odobești".

| DonSalieri a răspuns:

Un vibrator